Dębica

Nabór do sekcji hokeja na lodzie

czwartek, 12 września 2013 11:07

debica zdjeciaDrodzy Rodzice, dla wielu dzieci najlepsza formą rozrywki jest oglądanie telewizji i gry komputerowe. Wielogodzinne siedzenie bez ruchu przed monitorem nie służy zdrowiu i rozwojowi dziecka. Zdrowe i sprawne fizycznie dziecko łatwiej się uczy , jest pogodniejsze i weselsze. Aktywność fizyczna to sposób na rozładowanie nadmiaru energii. Dzieci i młodzież w grach zespołowych zaczynają się stykać z rywalizacją sportową , presja rówieśników. Uczą się jak radzić sobie z tymi zachowaniami. Ćwiczą wytrwałość, systematyczność i dążenie do perfekcji.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom chcemy zaproponować państwu zajęcia, które miałyby na celu ogólny rozwój dzieci wraz z elementami hokeja na lodzie. Trenerzy starają się u swoich podopiecznych propagować sportowy tryb życia, kształtować ogólną sprawność fizyczną dzieci w celu ich prawidłowego rozwoju. Uczniowski Klub Hokejowy Dębica prowadzi nabór do wszystkich grup wiekowych dziewcząt i chłopców w hokeju na lodzie.

Klub zapewnia :

• bezpłatnie kompletny sprzęt ochronny,

• wykwalifikowaną kadrę trenerską na treningach,

• specjalistyczne zajęcia na lodzie, sali gimnastycznej, boisku, fitness,

• możliwość połączenia nauki z treningami poprzez funkcjonowanie klas sportowych o profilu hokej na lodzie (współpraca ze szkołami podstawowymi, gimnazjalnymi i średnimi)

• udział w rozgrywkach ligowych (liga polska i słowacka) oraz turniejach i sparingach,

• udział w obozach i zgrupowaniach,

• możliwość reprezentowania i promowania miasta Dębicy na arenie krajowej i międzynarodowej.


<<< NIE SĄ WYMAGANE ŻADNE UMIEJĘTNOŚCI, NAUKA PROWADZONA JEST OD PODSTAW >>>

Wszyscy zawodnicy niezależnie od wieku, którzy chcieliby spróbować swoich sił w najszybszej drużynowej dyscyplinie sportowej jaką jest hokej na lodzie mogą zgłaszać się do biura klubu bądź kontaktować się pod nr. Tel: 794 200 295. Zapisy są prowadzone w godzinach zajęć treningowych na lodowisku krytym w Dębicy przy ul. Piłsudskiego 19 www.hokejdebica.pl email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 14 681 22 62 Z A P R A S Z A M Y !!!


debica zdjecia

Powered by Web Agency
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież